Kamenné planety > Mars > Zpráva z FMARS

Robert Zubrin - neděle, 21. července 2002

Přílet Twin Otter.

Fotogalerie

Markus Landgraf a K. Mark Caviezel spojují 9 pinový a 25 pinový kabely, aby byla jednotka MSAT funkční.   Posádka (Nell, Markus, Shannon) požívají pizzu, kterou přivezl Twin Otter na základnu.
Markus získává MASSE vzorky ze skály Marine Rock.   Tým EVA Markus Landgraf a Robert Zubrin utěsňují výstroj poté, co získaly vzorky.
Markus získává MASSE vzorky ze skály Marine Rock, zatímco je filmován Ruskou národní televizí (Russian National Television), NTV.   Tým EVA Markus Landgraf a Robert Zubrin utěsňují výstroj poté, co získaly vzorky.
Stránka byla od 15. 1. 2010 zobrazena 981krát.

Vytištěno ze stránky projektu Planety (astronomia.zcu.cz/planety/mars/1233-zprava-z-fmars)